Koszulka Powstanie'44

54,40 zł

64,00 zł brutto

Kolor: biały
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk ; tył - sitodruk
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 naszywka gumowa (efekt 3D)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Specjalnie z okazji kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego przygotowaliśmy wzór upamiętniający bohaterską walkę Polaków o wolną Warszawę. 1 sierpnia 1944 r. to data kojarzona przez znaczną większość naszego narodu. Początek Powstania - godzina W - 17:00 to rok rocznie niezapomniane przeżycie dla patriotów w całym kraju, gromadzących się przy pomnikach, grobach lub po prostu na ulicach swoich miast aby oddać hołd tym wszystkim, którzy poświęcili życie i zdrowie w walce z niemieckim okupantem.

Wzór wyróżnia duży, wyraźny napis na czerwonym tle: Powstanie'44. Jednak główny atrybut koszulki stanowi kolarz zdjęć powstańczych. Wśród nich znajdują się m.in.: powstańczy punkt w zniszczonym kościele św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu, warszawski wieżowiec Prudential trafiony przez Karla, zdobyty przez Zgrupowanie "Krybar" na Niemcach transporter "Szary Wilk", dumnie kroczący Oddział osłonowy Wojskowych Zakładów Wydawniczych po walkach w elektrowni Powiśle czy powstańczą mogiłę na Starym Mieście.

Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz naszywki, t-shirt urozmaicają czerwona tasiemka wzmacniająca górną część, obszyta również czerwoną nicią, metodą podwójnego ściegu łańcuszkowego.

Koszulka posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Tabela rozmiarów

Dostawa i płatność

Przesyłki wysyłane są Pocztą Polską.
Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.
Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zamówienia pakowane są w koperty powietrzne, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
W zależności od rozmiarów i wagi przesyłek, nadajemy je jako listy polecone priorytetowe lub paczki48.

Preferowaną formą opłacenia zakupu jest klasyczny przelew internetowy z dowolnego konta bankowego (wykonując przelew z Alior Banku, jest on realizowany automatycznie), wpłatę na Poczcie Polskiej lub za pośrednictwem płatności internetowej Dotpay (jest to najszybsza opcja, dzięki której Twoje pieniądze będą u nas zaksięgowane w przeciągu kilku minut od zatwierdzenia operacji). Koszt przesyłki zamówienia z przedpłatą na konto bankowe wynosi 8, 11,5 lub 15 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.

Istnieje także możliwość opłacenia zamówienie przy odbiorze. Koszt przesyłki zamówienia za pobraniem wynosi 16, 19 lub 22 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.

Ostatnio przeglądane