Koszulka Wyklęci

54,40 zł

64,00 zł brutto

Kolor: czarny
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk + sitodruk HD; tył - sitodruk
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 naszywka gumowa (efekt 3D)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Jak pisał klasyk: "...ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy...". Postać wilka, nieodłącznie związanego z mrokiem, lasek, walką to już nieodłączny symbol, który kojarzyć nam się będzie z Żołnierzami Wyklętymi. Mimo upływających lat i postępującej instalacji komunizmu w Polsce, wciąż walczyli. Nieustępliwi, z jasno wytyczonym celem, jakim miała być pełna niepodległość wolnej, katolickiej Polski. To właśnie w szeregach wywodzących się z AK czy NSZ formacji, takich jak: WiN, NZW, KWP,, ale także w mniej zorganizowanych, lokalnych strukturach niezłomną postawą wykazywały się dziesiątki tysięcy Polaków. Wielu z nich przepłaciła to życiem, inni zdrowiem... Cześć i chwała bohaterom!

Nadruk z przodu okraszony został metodą sitodruku HD, użytą do białych napisów, dającą efekt 3D. Dla jak najbardziej szczegółowego odwzorowania wilka, stanowiącego główny element bluzy, użyliśmy kilku odcieni czerwonych farb. Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz naszywki, koszulkę urozmaicają czerwona tasiemka wzmacniająca górną część koszulki, obszyta białą nicią, metodą podwójnego ściegu łańcuszkowego.

Koszulka posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój, komfortowo układając się na ciele. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Tabela rozmiarów

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabelka Wysyłka.jpg

Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.

Ostatnio przeglądane