Koszulka Powstanie'44 | rozm.: S

65,60 zł

82,00 zł brutto

Kolor: biały
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk ; tył - sitodruk
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 naszywka gumowa (efekt 3D)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Specjalnie z okazji kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego przygotowaliśmy wzór upamiętniający bohaterską walkę Polaków o wolną Warszawę. 1 sierpnia 1944 r. to data kojarzona przez znaczną większość naszego narodu. Początek Powstania - godzina W - 17:00 to rok rocznie niezapomniane przeżycie dla patriotów w całym kraju, gromadzących się przy pomnikach, grobach lub po prostu na ulicach swoich miast aby oddać hołd tym wszystkim, którzy poświęcili życie i zdrowie w walce z niemieckim okupantem.

Wzór wyróżnia duży, wyraźny napis na czerwonym tle: Powstanie'44. Jednak główny atrybut koszulki stanowi kolarz zdjęć powstańczych. Wśród nich znajdują się m.in.: powstańczy punkt w zniszczonym kościele św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu, warszawski wieżowiec Prudential trafiony przez Karla, zdobyty przez Zgrupowanie "Krybar" na Niemcach transporter "Szary Wilk", dumnie kroczący Oddział osłonowy Wojskowych Zakładów Wydawniczych po walkach w elektrowni Powiśle czy powstańczą mogiłę na Starym Mieście.

Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz naszywki, t-shirt urozmaicają czerwona tasiemka wzmacniająca górną część, obszyta również czerwoną nicią, metodą podwójnego ściegu łańcuszkowego.

Koszulka posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dbamy%20o%20szczeg%C3%B3%C5%82y.jpg

Tabela rozmiarów

Koszulka Męska 2 kopia.jpg

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.