S | Koszulka męska Polska Walcząca - Ludzie wielcy a prości...

51,20 zł

64,00 zł brutto

Kolor: czarny
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk (+złota farba brokatowa) + sitodruk HD; tył - sitodruk
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 naszywka gumowa (efekt 3D)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Oddali swe życie ludzie wielcy a prości, dla ciebie i dla mnie w imię wolności... Hasło mówiące wszystko o poświęceniu, miłości i oddaniu z Ojczyznę i Naród Polski. Doświadczenia II Wojny Światowej mogą stanowić doskonałą naukę dla współczesnych pokoleń w zakresie służby dla własnego kraju. Polska Walcząca to więcej niż tylko walka militarna, to myślenie, życie i działania każdego dnia dla dobra Polski. Noszę Dumę, to nie zwykłe, puste hasło. To realna duma z bycia Polakiem! Główny elementem wzoru jest kotwica Polski Walczącej, wykonana dwiema technikami sitodruku, nadającymi jej efekt wypukłości oraz pęknięć. To stanowi mur, miejsce gdzie niegdyś ten bliski Polakom symbol malowany był w ramach małego sabotażu.

Nadruk urozmaicony został efektowną, dającą niepowtarzalny efekt złotą farbą brokatową. Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz naszywki, koszulkę urozmaicają biała tasiemka wzmacniająca górną część koszulki, obszyta również białą nicią, metodą podwójnego ściegu łańcuszkowego. Koszulka wyposażona jest w potnik w kolorze czarnym.

T-shirt posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój. Uszyty został z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dbamy%20o%20szczeg%C3%B3%C5%82y.jpg

Tabela rozmiarów

Koszulka Męska 2 kopia.jpg

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.

Ostatnio przeglądane