Koszulka Narodowe Siły Zbrojne

69,00 zł

Kolor: czarny
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk + sitodruk HD; tył - sitodruk + sitodruk HD
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 naszywka gumowa (efekt 3D)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Niepokorni, bezkompromisowi, niezłomni… Żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych należeli do najbardziej znienawidzonych i zwalczanych przez okupantów działaczy polskiego podziemia. Komunistyczny aparat władzy forsował przez lata łatkę faszystów, bandytów i morderców. Historia została odkłamana dopiero kilkadziesiąt lat po wojnie, a nieliczni żyjący kombatanci drugiej z najliczniejszych organizacji wojskowych w Polsce w trakcie II Wojny Światowej, mogą w końcu podnieść dumnie czoło. Są rzeczywistym autorytetem dla młodego pokolenia. Ich postawa, umiłowanie Boga i Ojczyzny, stają się wzorem dla wielu Polaków, kontynuujących swoistą sztafetę pokoleń. Tadeusz Sikora śpiewał:
„Dziś, kiedy wolność tu wróciła już,
a przecież mogła nam nie wrócić wcale.
Nikomu nie ujmując żadnych cnót,
czas chłopcom z NSZ-u oddać chwałę.”
Te słowa najlepiej oddają konieczność hołdu dla bohaterów z NSZ.

Nadruk z przodu urozmaicony został o metodę HD użytą do białych napisów, dającą efekt 3D. Podobne rozwiązanie zastosowaliśmy z tyłu koszulki. Rozbudowaną całość zwieńcza krzyż NSZ, który na tyle znajduje się na tle lasu i wyłaniających się z niego wilków. Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz naszywki, koszulkę urozmaicają biała tasiemka wzmacniająca górną część koszulki, obszyta również białą nicią, metodą podwójnego ściegu łańcuszkowego.
Koszulka posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Tabela rozmiarów

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabelka Wysyłka.jpg

Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.