Koszulka Narodowe Siły Zbrojne| rozm. M

61,20 zł

72,00 zł brutto

Kolor: czarny
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk + sitodruk HD; tył - sitodruk + sitodruk HD
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 naszywka gumowa (efekt 3D)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Niepokorni, bezkompromisowi, niezłomni… Żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych należeli do najbardziej znienawidzonych i zwalczanych przez okupantów działaczy polskiego podziemia. Komunistyczny aparat władzy forsował przez lata łatkę faszystów, bandytów i morderców. Historia została odkłamana dopiero kilkadziesiąt lat po wojnie, a nieliczni żyjący kombatanci drugiej z najliczniejszych organizacji wojskowych w Polsce w trakcie II Wojny Światowej, mogą w końcu podnieść dumnie czoło. Są rzeczywistym autorytetem dla młodego pokolenia. Ich postawa, umiłowanie Boga i Ojczyzny, stają się wzorem dla wielu Polaków, kontynuujących swoistą sztafetę pokoleń. Tadeusz Sikora śpiewał:
„Dziś, kiedy wolność tu wróciła już,
a przecież mogła nam nie wrócić wcale.
Nikomu nie ujmując żadnych cnót,
czas chłopcom z NSZ-u oddać chwałę.”
Te słowa najlepiej oddają konieczność hołdu dla bohaterów z NSZ.

Nadruk z przodu urozmaicony został o metodę HD użytą do białych napisów, dającą efekt 3D. Podobne rozwiązanie zastosowaliśmy z tyłu koszulki. Rozbudowaną całość zwieńcza krzyż NSZ, który na tyle znajduje się na tle lasu i wyłaniających się z niego wilków. Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz naszywki, koszulkę urozmaicają biała tasiemka wzmacniająca górną część koszulki, obszyta również białą nicią, metodą podwójnego ściegu łańcuszkowego.
Koszulka posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dbamy%20o%20szczeg%C3%B3%C5%82y.jpg

Tabela rozmiarów

Koszulka Męska 2 kopia.jpg

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.