Koszulka damska Polska Niepodległa | 2XL

69,60 zł

87,00 zł brutto

Kolor: czarny
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk (+złota farba brokatowa)
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 skórka z logo marki Patria Nostra
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Polska Niepodległa! 123 lata niewoli nie złamały narodowej tożsamości, w której trwały kolejne pokolenia mimo rozbicia Polski między trzech zaborców. Z dumą prezentujemy wzór, którego jednoznaczny przekaz wspomina ducha roku 1918, a jednocześnie wskazuje, że polskości nie jest w stanie nic zniszczyć. Bóg, Honor, Ojczyzna - to nie zwykły slogan, a hasła, które hartowały Polaków przed najważniejszą próbą. Przywiązanie do ojczystej ziemi, tradycji i kultury, potrafiły wznieść się na wyżyny poświęcenia. Niepodległość wywalczona ogromnym wysiłkiem, a także krwią niezliczonej ilości naszych przodków. Odrodzony naród połączył się z trzech części w jedną całość, która dwudziestoleciu wojennym rozpoczęła powrót do swej świetności, przerwany wybuchem kolejnego konfliktu wojennego w 1939 r. Motyw główny uzupełnia wymowny cytat zaczerpnięty z "Myśli Nowoczesnego Polaka" autorstwa Romana Dmowskiego. Bo wydawałoby się rozbity naród potrafił się zjednoczyć, dla tej największej idei, podporządkowując się najwyższemu celowi. "Cel ten Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować"...

Koszulka z przodu posiada okazały nadruk, który dla jak najlepszego podkreślenia poszczególnych elementów wykonany został farbami plastizolowymi i wodnymi w przypadku orła wtopionego w czarne tło. Oprócz tak ważnych dla Polaków barw bieli i czerwieni, dodatkowy akcent wskazujący na to jaką rolę powinna odgrywać nasza Ojczyzna, odgrywają złote elementy, do których użyliśmy złotej brokatowej farby, dającej efekt połysku.

Koszulka ozdobiona jest stałymi dodatkami w postaci firmowych żakardów oraz skórzanej naszywki w kolorze brązowym z wypalonym logo naszej marki. Urozmaica ją biała tasiemka wzmacniająca górną część koszulki, obszyta również białą nicią, metodą podwójnego ściegu łańcuszkowego. Koszulka posiada zbieżny ze swoim kolorem potnik. Posiada przy tym unikalny, wykonany od podstaw krój. T-shirt patriotyczny został uszyty z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dbamy skórka stara.jpg

Tabela rozmiarów

Koszulka Damska 2 kopia.jpg

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.