Koszulka Damska Gloria Victis | M

54,40 zł

64,00 zł brutto

Kolor: biały
Dzianina: 100% bawełna czesana 180 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk + sitodruk HD; tył - sitodruk
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 naszywka gumowa (efekt 3D)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Gloria Victis – chwała zwyciężonym. Jedno z najpowszechniejszych haseł ukazujących ciągłość walk o niepodległość, kolejnych powstań i zrywów o wolną Polskę. Przód koszulki postanowiliśmy poświęcić na dużą kotwicę Polski Walczącej. Jej czerwono-czarne wypełnienie doskonale ją wyróżnia na jasnym tle imitującym mur. Dodatkowo obrys wraz z orłem wykonane zostały metodą HD dodatkowo podkreślając wyraźny kształt i kontury głównego motywu. Całość uzupełnia niewielki napis o treści „nie zapomnij o ich czynach, o przelanej przez nich krwi”.

Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz naszywki, koszulkę urozmaicają czerwona tasiemka wzmacniająca jej górną część, obszyta również czerwoną nicią, metodą podwójnego ściegu łańcuszkowego.

Koszulka posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dbamy%20o%20szczeg%C3%B3%C5%82y.jpg

Tabela rozmiarów

Koszulka Damska 2 kopia.jpg

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.