Wyprzedaż! Czapka zimowa Polska Walcząca - czarna Zobacz większe

Czapka zimowa Polska Walcząca - czarna

29,00 zł

Kolor: czarny + grafitowy
Materiał: 100% akryl
Rozmiar: uniwersalny (w razie wątpliwości prosimy pytać)
Technika zdobienia: haft komputerowy
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

We wzorze Polska Walcząca postawiliśmy na większy powierzchnią napis, dla jak najlepszego oddania skomplikowanej czcionki. Polska Walcząca to jednocześnie oddanie ducha walki, głęboko tkwiącego w polskim narodzie ale również dumy z pochodzenia, co wyrażamy mniejszym napisem - noszę dumę, będącym naszym motto. Postawiliśmy w tym wzorze także na nieco inną kolorystykę aniżeli w większości naszych czapek. Ciemne odcienie materiału wraz z białą nicią haftu komponują się w ciekawy sposób. Mamy nadzieję, że wizualnie efekt końcowy zaspokoi Wasze oczekiwania!

Dostawa i płatność

Przesyłki wysyłane są Pocztą Polską.
Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.
Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zamówienia pakowane są w koperty powietrzne, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
W zależności od rozmiarów i wagi przesyłek, nadajemy je jako listy polecone priorytetowe lub paczki48.

Preferowaną formą opłacenia zakupu jest klasyczny przelew internetowy z dowolnego konta bankowego (wykonując przelew z Alior Banku, jest on realizowany automatycznie), wpłatę na Poczcie Polskiej lub za pośrednictwem płatności internetowej Dotpay (jest to najszybsza opcja, dzięki której Twoje pieniądze będą u nas zaksięgowane w przeciągu kilku minut od zatwierdzenia operacji). Koszt przesyłki zamówienia z przedpłatą na konto bankowe wynosi 8, 11,5 lub 15 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.

Istnieje także możliwość opłacenia zamówienie przy odbiorze. Koszt przesyłki zamówienia za pobraniem wynosi 16, 19 lub 22 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.

Ostatnio przeglądane