Czapka zimowa - Precz z komuną

39,00 zł

Kolor: czarny+grafitowy
Materiał: 100% poliakryl
Rozmiar: uniwersalny (w razie wątpliwości prosimy pytać)
Technika zdobienia: haft komputerowy
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Jedno z głównych haseł wznoszonych na antykomunistycznych pochodach w latach 70. i 80. - precz z komuną, jego symbol - przekreślony sierp i młot. Choć od rzekomego upadku poprzedniego systemu minie niedługo 30 lat, wielu Polaków słusznie ocenia wydarzenia z Magdalenki, jako nowy układ żerujący na Polsce. Dość powiedzieć, że kary więzienia czy jakakolwiek inna odpowiedzialność nie spotkała niemal nikogo winnego morderstw, wprowadzenia stanu wojennego.
Oddajemy w Wasze ręce czapki z tym prostym, ale wymownym symbolem, wykonanym haftem komputerowy.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:


Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.