Czapka zimowa Szachownica Lotnicza - granatowa

39,00 zł

Kolor: granatowy + niebieski
Materiał: 100% akryl
Rozmiar: uniwersalny (w razie wątpliwości prosimy pytać)
Technika zdobienia: haft komputerowy
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Z pewnością historia polski lotników, na czele z legendarnym Dywizjonem 303 to jedna z najbardziej inspirujących kart historii polskiego wojska w trakcie II wojny światowej. Bitwa o Anglię nieodłącznie kojarzy nam się z wyczynami polskich asów przestworzy, bijących kolejne rekordy na spadających jednostkach niemieckiej Luftwaffe. Wykorzystanie modnych kolorów: granatowego i niebieskiego, w tym wyszycie specjalnego wzorku z wtopioną szachownicą, to w naszej opinii interesujące połączenie do haftowanej, biało-czerwonej szachownicy, jakiej używało w ubiegłym wieku polskie lotnictwo. Doskonała propozycja dla każdej patriotki i patrioty na zimowy chłód!

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.