Czapka zimowa Polska Walcząca Kotwica |czarna

47,00 zł

Kolor: czarny
Materiał: 100% poliakryl
Rozmiar: uniwersalny (w razie wątpliwości prosimy pytać)
Technika zdobienia: haft komputerowy
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Symbol Polski Walczącej utożsamiany oczywiście z Polskim Państwem Podziemnym, symbolizuje opór przeciw totalitarnej okupacji, jakiego nie postawił żaden inny kraj w trakcie II wojny światowej. Ujęty w wieniec, stanowi subtelny, haftowany akcent zdobiący patriotyczną czapkę zimową. Polacy wdzięczni i dumni za walkę żołnierzy Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych i niezliczonych bohaterów z innych formacji nie wstydzą się własne historii i przywiązania do Polski, akcentując je także przez swój ubiór.

Haftowana kotwica Polski Walczącej została wykonana ze srebrnej i czarnej nici. W przypadku samego modelu czapki postawiliśmy na wyjątkowo prosty styl, w postaci matowego czarnego koloru.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.