Czapka zimowa Polska Walcząca - czarna

32,00 zł

Kolor: czarny + grafitowy
Materiał: 100% akryl
Rozmiar: uniwersalny (w razie wątpliwości prosimy pytać)
Technika zdobienia: haft komputerowy
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

We wzorze Polska Walcząca postawiliśmy na większy powierzchnią napis, dla jak najlepszego oddania skomplikowanej czcionki. Polska Walcząca to jednocześnie oddanie ducha walki, głęboko tkwiącego w polskim narodzie ale również dumy z pochodzenia, co wyrażamy mniejszym napisem - noszę dumę, będącym naszym motto. Postawiliśmy w tym wzorze także na nieco inną kolorystykę aniżeli w większości naszych czapek. Ciemne odcienie materiału wraz z białą nicią haftu komponują się w ciekawy sposób. Mamy nadzieję, że wizualnie efekt końcowy zaspokoi Wasze oczekiwania!

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:


Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.