Czapka zimowa napis Polska |2

39,00 zł

Kolor: jasny szary + biały + czerwony
Materiał: 100% akryl
Rozmiar: uniwersalny (w razie wątpliwości prosimy pytać)
Technika zdobienia: haft komputerowy
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Cenimy sobie przywiązanie do barw narodowych! Biel i czerwień - komu na widok polskiej flagi państwowej nie przyspiesza rytm serca? Podobnie jak np. Mazurek Dąbrowskiego, są pewne symbole, które działają na nas bardziej emocjonalnie. Nowoczesny i modny design, który stanowi mix kolorów szarego i białego, ułożone w charakterystyczny zimowy wzorek, a do tego czerwone podwinięcie i pompon. Efekt końcowy to gra kolorów i jasny przekaz. Polska - bo tak brzmi napis, gustowną, pisaną czcionką to finalny element wzoru. Czapka idealna dla tych, którzy nie wstydzą się Ojczyzny, a także z dumą kibicują polskim sportowcom, choć niesamowitym skoczkom narciarskim.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.