Czapka zimowa Godło Polski |1

34,00 zł

Kolor: czarny + grafitowy
Materiał: 100% akryl
Rozmiar: uniwersalny (w razie wątpliwości prosimy pytać)
Technika zdobienia: haft komputerowy
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Cienkie pasy w kolorach grafitowym i czarnym to jedno z bardziej modnych rozwiązań dla czapek zimowych. Choć głównym elementem czapki jest godło Polski wykonane haftem komputerowym, to całość ma się wzajemnie uzupełniać, dając szykowny i pełen dumy efekt. Symbol białego orła na czerwonej tarczy kojarzy nam się jednoznacznie z Polską. Duma jaką niesie ten symbol, przypomina nam, że na pierwszych miejscach znajdują się takie słowa jak: Bóg, Honor, Ojczyzna. Także ten orzełek na piersi niesie polskich sportowców do boju na międzynarodowych arenach, gdzie niesieni są odzianych w biało-czerwone barwy wiernych kibiców naszych reprezentacji.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.