Czapka zimowa Dywizjon 303 Naszywka

39,00 zł

Kolor: ciemny szary melanż
Materiał: 100% poliakryl
Rozmiar: uniwersalny (w razie wątpliwości prosimy pytać)
Technika zdobienia: naszywka z ekoskóry
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Modny, ciemnoszary kolor w połączeniu z elegancką brązową skórką z tarczą Dywizjonu 303 to bardzo szykowne połączenie. Kolejny raz nawiązujemy do bohaterskich lotników polskich, którzy zapisali się na zawsze swoimi czynami w trakcie II wojny światowej. Polskie siły powietrzne to wspaniała historia, sięgająca czasów I wojny światowej i lotnictwa Błękitnej Armii. Aktualnie składają się nań: Wojska Lotnicze, Wojska Obrony Przeciwlotniczej i Wojska Radiotechniczne. Czapka idealnie komponuje się z ciemnymi, ale nie tylko kurtkami, a dzięki swej subtelności przekazu śmiało wykorzystywana może być w drodze do szkoły czy pracy.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.