KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY PRODUKTU

  1. Koszty dostawy Produktu są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego Produktu.
  2. Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:

2.1.   Czas kompletowania Produktu wynosi 1-2 dni robocze.

2.2.   Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 1 do 4 dni roboczych (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).

  1. Zakupione w Sklepie Produkty są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej Poczty Polskiej (Pocztex).
  2. Klient może odebrać Produkt osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Przykładając wszelkich starań do jakości i szybkiego czasu dostawy, wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring na stronie Poczty Polskiej i Pocztex. Zamówione przedmioty pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.

W zależności od rozmiarów i wagi oraz wybranego przez Klienta sposobu realizacji wysyłki Zamówienia, Klient ma do wyboru następujące usługi, stanowiące możliwe sposoby wykonania wysyłki: list polecony priorytetowy; paczka Pocztex Kurier 48 (wraz z możliwością płatności przy odbiorze); paczka Pocztex Kurier Expres 24 (wraz z możliwością płatności przy odbiorze). W okresie świąteczno-noworocznym czas dostawy może ulec wydłużeniu.

Koszt przesyłki zamówienia z przedpłatą na konto bankowe wynosi 7,50; 11,00; 11,50; lub 14,00 zł, w zależności od gabarytu, wagi przesyłki i wybranego sposobu jej wykonania.

Koszt przesyłki zamówienia za pobraniem wynosi 15,00 lub 17,50 zł., w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.