Dostarczenie przesyłki do klienta odbywa się za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex, i ograniczone jest do terytorium Polski. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy. Trwa on zwykle od 1 do 3 dni roboczych.

Przykładając wszelkich starań do jakości i szybkiego czasu dostawy, wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring na stronie Poczty Polskiej i Pocztex. Zamówione przedmioty pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.

W W zależności od rozmiarów i wagi oraz wybranego przez Klienta sposobu realizacji wysyłki Zamówienia, Klient ma do wyboru następujące usługi, stanowiące możliwe sposoby wykonania wysyłki: list polecony priorytetowy; paczka Pocztex Kurier 48 (wraz z możliwością płatności przy odbiorze); paczka Pocztex Kurier Expres 24 (wraz z możliwością płatności przy odbiorze). W okresie świąteczno-noworocznym czas dostawy może ulec wydłużeniu.

Koszt przesyłki zamówienia z przedpłatą na konto bankowe wynosi 7,50; 11,00; 11,50; lub 14,00 zł, w zależności od gabarytu, wagi przesyłki i wybranego sposobu jej wykonania.

Koszt przesyłki zamówienia za pobraniem wynosi 15,00 lub 17,50 zł., w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.