Bluza Chwała Bohaterom

159,00 zł

Kolor: biały
Dzianina: 90% bawełna czesana + 10% poliester 340 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk + żel na napisach; tył - sitodruk + żel na napisach
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 naszywka gumowa (efekt 3D)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Powstanie Warszawskie to jedno z najważniejszych wydarzeń nowej historii Polski. Niewyobrażalna ofiara poniesiona przez mieszkańców Warszawy do dziś wzbudza szacunek nie tylko w Polsce. Mimo nikłych szans na zwycięstwo chwycili z broń. Mężczyźni i kobiety, chłopcy i dziewczęta. Niniejszy wzór stanowi hołd dla prawdziwych bohaterów. Nie kalkulujących w obliczu najważniejszego wyzwania. Chwała Bohaterom! Mimo, iż słowa „kto przeżyje wolnym będzie, kto umiera wolnym już” to fragment „Warszawianki 1831 roku” to swym przesłaniem nie od-biegają od walk rozpoczętych 1 sierpnia 1944 roku

Jest to najbardziej skomplikowany pod względem wykonania wzór naszej pierwszej kolekcji. Wykonane niezwykle szczegółowo tło okraszone zostało czerwonymi napisami z gradientowym przejściem tonalnym. Wszystkie napisy pokryte dodatkowo zostały warstwą żelu, która daje efekt połysku. Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz naszywki, bluzę urozmaicają czerwone sznurki do kaptura.

Bluza posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój, komfortowo układając się na ciele. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Tabela rozmiarów

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:


Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane