Bluza Narodowe Siły Zbrojne

149,00 zł

Kolor: czarny
Dzianina: 90% bawełna czesana + 10% poliester 340 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk + sitodruk HD; tył - sitodruk + sitodruk HD
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 naszywka gumowa (efekt 3D)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Niepokorni, bezkompromisowi, niezłomni… Żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych należeli do najbardziej znienawidzonych i zwalczanych przez okupantów działaczy polskiego podziemia. Komunistyczny aparat władzy forsował przez lata łatkę faszystów, bandytów i morderców. Historia została odkłamana dopiero kilkadziesiąt lat po wojnie, a nieliczni żyjący kombatanci drugiej z najliczniejszych organizacji wojskowych w Polsce w trakcie II Wojny Światowej, mogą w końcu podnieść dumnie czoło. Są rzeczywistym autorytetem dla młodego pokolenia. Ich postawa, umiłowanie Boga i Ojczyzny, stają się wzorem dla wielu Polaków, kontynuujących swoistą sztafetę pokoleń. Tadeusz Sikora śpiewał:
„Dziś, kiedy wolność tu wróciła już,
a przecież mogła nam nie wrócić wcale.
Nikomu nie ujmując żadnych cnót,
czas chłopcom z NSZ-u oddać chwałę.”
Te słowa najlepiej oddają konieczność hołdu dla bohaterów z NSZ.

Nadruk z przodu urozmaicony został o metodę HD użytą do białych napisów, dającą efekt 3D. Podobne rozwiązanie zastosowaliśmy z tyłu koszulki. Rozbudowaną całość zwieńcza krzyż NSZ, który na tyle znajduje się na tle lasu i wyłaniających się z niego wilków. Bluzę urozmaicają nasze stałe dodatki, w postaci firmowych żakardów oraz naszywki.

Bluza posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój, komfortowo układając się na ciele. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Tabela rozmiarów

Dostawa i płatność

Przesyłki wysyłane są Pocztą Polską.
Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.
Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zamówienia pakowane są w koperty powietrzne, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
W zależności od rozmiarów i wagi przesyłek, nadajemy je jako listy polecone priorytetowe lub paczki48.

Preferowaną formą opłacenia zakupu jest klasyczny przelew internetowy z dowolnego konta bankowego (wykonując przelew z Alior Banku, jest on realizowany automatycznie), wpłatę na Poczcie Polskiej lub za pośrednictwem płatności internetowej Dotpay (jest to najszybsza opcja, dzięki której Twoje pieniądze będą u nas zaksięgowane w przeciągu kilku minut od zatwierdzenia operacji). Koszt przesyłki zamówienia z przedpłatą na konto bankowe wynosi 8, 11,5 lub 15 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.

Istnieje także możliwość opłacenia zamówienie przy odbiorze. Koszt przesyłki zamówienia za pobraniem wynosi 16, 19 lub 22 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.