Bluza Chwała Bohaterom

159,00 zł

Kolor: biały
Dzianina: 90% bawełna czesana + 10% poliester 340 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk + żel na napisach; tył - sitodruk + żel na napisach
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 naszywka gumowa (efekt 3D)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Powstanie Warszawskie to jedno z najważniejszych wydarzeń nowej historii Polski. Niewyobrażalna ofiara poniesiona przez mieszkańców Warszawy do dziś wzbudza szacunek nie tylko w Polsce. Mimo nikłych szans na zwycięstwo chwycili z broń. Mężczyźni i kobiety, chłopcy i dziewczęta. Niniejszy wzór stanowi hołd dla prawdziwych bohaterów. Nie kalkulujących w obliczu najważniejszego wyzwania. Chwała Bohaterom! Mimo, iż słowa „kto przeżyje wolnym będzie, kto umiera wolnym już” to fragment „Warszawianki 1831 roku” to swym przesłaniem nie od-biegają od walk rozpoczętych 1 sierpnia 1944 roku

Jest to najbardziej skomplikowany pod względem wykonania wzór naszej pierwszej kolekcji. Wykonane niezwykle szczegółowo tło okraszone zostało czerwonymi napisami z gradientowym przejściem tonalnym. Wszystkie napisy pokryte dodatkowo zostały warstwą żelu, która daje efekt połysku. Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz naszywki, bluzę urozmaicają czerwone sznurki do kaptura.

Bluza posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój, komfortowo układając się na ciele. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Tabela rozmiarów

Dostawa i płatność

Przesyłki wysyłane są Pocztą Polską.
Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.
Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zamówienia pakowane są w koperty powietrzne, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
W zależności od rozmiarów i wagi przesyłek, nadajemy je jako listy polecone priorytetowe lub paczki48.

Preferowaną formą opłacenia zakupu jest klasyczny przelew internetowy z dowolnego konta bankowego (wykonując przelew z Alior Banku, jest on realizowany automatycznie), wpłatę na Poczcie Polskiej lub za pośrednictwem płatności internetowej Dotpay (jest to najszybsza opcja, dzięki której Twoje pieniądze będą u nas zaksięgowane w przeciągu kilku minut od zatwierdzenia operacji). Koszt przesyłki zamówienia z przedpłatą na konto bankowe wynosi 8, 11,5 lub 15 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.

Istnieje także możliwość opłacenia zamówienie przy odbiorze. Koszt przesyłki zamówienia za pobraniem wynosi 16, 19 lub 22 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.