Bluza Wyklęci - z kapturem

197,00 zł

Kolor: czarny
Dzianina: 90% bawełna czesana + 10% poliester 340 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk + sitodruk HD
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 skórka z logo marki
Polska produkcja!

DOSTAWA W PIERWSZEJ POŁOWIE STYCZNIA!

ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Jak pisał klasyk: "...ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy...". Postać wilka, nieodłącznie związanego z mrokiem, lasek, walką to już nieodłączny symbol, który kojarzyć nam się będzie z Żołnierzami Wyklętymi. Mimo upływających lat i postępującej instalacji komunizmu w Polsce, wciąż walczyli. Nieustępliwi, z jasno wytyczonym celem, jakim miała być pełna niepodległość wolnej, katolickiej Polski. To właśnie w szeregach wywodzących się z AK czy NSZ formacji, takich jak: WiN, NZW, KWP,, ale także w mniej zorganizowanych, lokalnych strukturach niezłomną postawą wykazywały się dziesiątki tysięcy Polaków. Wielu z nich przepłaciła to życiem, inni zdrowiem... Cześć i chwała bohaterom!

Dla jak najbardziej szczegółowego odwzorowania wilka, stanowiącego główny element modelu, użyliśmy kilku odcieni czerwonych farb. Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz naszywki, a bluzę urozmaicają czerwona tasiemka przy kołnierzyku. Na przodzie bluzy subtelnie prezentuje się starannie wyhaftowany białą nicią symbol Polski Walczącej.

Bluza ozdobiona jest naszymi stałymi dodatkami w postaci firmowych żakardów oraz naszywki. Posiada przy tym swój unikalny, wykonany od podstaw krój. Sznurki do kaptura to biały kolor, kontrastujący z materiałem i akcentujący dodatkowo napisy. Bluza uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dbamy o szczegóły 2019.jpg

Tabela rozmiarów

Męska Kaptur Klasyk.jpg

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.