Bluza Niepodległość - Różnymi drogami...| S

138,60 zł

154,00 zł brutto

Kolor: czarny
Dzianina: 90% bawełna czesana + 10% poliester 340 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 skórka z logo marki Patria Nostra
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę to niesamowite wydarzenie w kalendarzu każdego Polaka, niezależnie od miejsca zamieszkania. Równo 100 lat po tym, jak Polska jako niezależne, wolne państwo wróciła po 123 latach zaborów na mapę Europy. Koszt odzyskania wolności był ogromny - to nie tylko niezliczona ilość naszych rodaków poległych na polach I wojny światowej - często w bratobójczej walce, ale także zrywy zbrojne XIX w., jak Powstania Listopadowe i Styczniowe, czy też walka z germanizacją. Trud jaki włożyły kolejne pokolenia aby polski duch, tradycja i tożsamość narodowa nie zaginęły, to coś co wyróżnia nas jako Polaków w dziejach świata.

Walka o odzyskanie państwowości nie toczyła się tylko na frontach wojennych. Tę bezkrwawą walkę prowadziły także organizacje społeczne i regionalne, często w ramach powstających obozów politycznych: narodowego, ludowego czy socjalistycznego. Nie byłoby 1918 r. bez Błękitnej Armii, nie byłoby bez Legionów, nie byłoby niepodległości także bez Komitetu Narodowego Polski, któremu zawdzięczamy polityczny sukces i miejsce Polski w gronie państw zwycięskich. Wyczyn polskich dyplomatów został zwieńczony niezwykłym wystąpieniem Romana Dmowskiego na konferencji pokojowej w Wersalu w 1919 r. To właśnie tam Dmowski i Ignacy Paderewski sygnowali Traktat, de facto stanowiący "kropkę nad i" Polski jako samorządnego państwa w wyszarpanych wręcz potężnych granicach terytorialnych.

Prezentowany wzór upamiętnia opisywane dni, przypominając tych wielce zasłużonych mężów stanu, którzy przez 100 lat spychani byli na margines. Prezentowani: gen. Józefa Haller, gen. Tadeusz Rozwadowski, Roman Dmowski, Ignacy Paderewski i Wincenty Witos, zasługują na największy szacunek i wdzięczność polskiego narodu. Utożsamiani nie tylko jako jednostki, ale także w pełni ze swoimi żołnierzami, a także obozami politycznymi, które zjednoczyły polski naród w tej najważniejszej próbie walki nie tylko o wolną, lecz również o Wielką Polskę. Stąd też główny napis "Niepodległość", został zwieńczony wymownym hasłem: "Różnymi drogami do wspólnego celu"...

Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz szykownej naszywki ze skóry syntetycznej w kolorze brązowym z wypalony logo naszej marki, bluza posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój, komfortowo układając się na ciele. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dbamy o szczegóły 3.jpg

Tabela rozmiarów

Bluza Męska Klasyk_1.png

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.

Bluza męska patriotyczna - Bluza z orłem - Bluza Reprezentacja Polski - Bluza Polska na mecz - Bluza dla kibica Mecz - Bluza Patriotyczna - Bluza Patriota - Bluza orzeł Polska - Bluza Marsz Niepodległości - Bluza Bóg Honor Ojczyzna - Bluza Wielka Polska - Bluza 11 listopada - Patriotyczna bluza z kapturem - Bluza Godło Polski - Bluza Dywizjon 303 - Bluza To My Polacy - Odzież patriotyczna - męska odzież patriotyczna - Bluzy patriotyczne