Bluza damska Polska Niepodległa | XS

153,90 zł

171,00 zł brutto

Kolor: czarny
Dzianina: 90% bawełna czesana + 10% poliester 340 g/m2
Zdobienie: przód - aplikacja haftowana z godłem Polski; tył - sitodruk (+złota farba brokatowa)
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 skórka z logo marki Patria Nostra
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Polska Niepodległa! 123 lata niewoli nie złamały narodowej tożsamości, w której trwały kolejne pokolenia mimo rozbicia Polski między trzech zaborców. Z dumą prezentujemy wzór, którego jednoznaczny przekaz wspomina ducha roku 1918, a jednocześnie wskazuje, że polskości nie jest w stanie nic zniszczyć. Bóg, Honor, Ojczyzna - to nie zwykły slogan, a hasła, które hartowały Polaków przed najważniejszą próbą. Przywiązanie do ojczystej ziemi, tradycji i kultury, potrafiły wznieść się na wyżyny poświęcenia. Niepodległość wywalczona ogromnym wysiłkiem, a także krwią niezliczonej ilości naszych przodków. Odrodzony naród połączył się z trzech części w jedną całość, która dwudziestoleciu wojennym rozpoczęła powrót do swej świetności, przerwany wybuchem kolejnego konfliktu wojennego w 1939 r. Motyw główny uzupełnia wymowny cytat zaczerpnięty z "Myśli Nowoczesnego Polaka" autorstwa Romana Dmowskiego. Bo wydawałoby się rozbity naród potrafił się zjednoczyć, dla tej największej idei, podporządkowując się najwyższemu celowi. "Cel ten Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować"...

Bluza z przodu na lewej piersi posiada aplikację godła Polski, wykonaną mieszanymi technikami, z haftem komputerowym na czele, której efekt mówi sam za siebie. Nadruk z tyłu dla jak najlepszego podkreślenia poszczególnych elementów wykonany został farbami plastizolowymi i wodnymi w przypadku orła wtopionego w czarne tło. Oprócz tak ważnych dla Polaków barw bieli i czerwieni, dodatkowy akcent wskazujący na to jaką rolę powinna odgrywać nasza Ojczyzna, odgrywają złote elementy, do których użyliśmy złotej brokatowej farby, dającej efekt połysku.

Bluza ozdobiona jest naszymi stałymi dodatkami w postaci firmowych żakardów oraz skórzanej naszywki w kolorze brązowym z wypalonym logo naszej marki. Posiada przy tym swój unikalny, wykonany od podstaw krój. Sznurki do kaptura to biały kolor, kontrastujący z materiałem i akcentujący dodatkowo białego orła. Bluza uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dbamy o szczegóły 2.jpg

Tabela rozmiarów

Bluza Damska kaptur_3.jpg

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.

Bluza damska patriotyczna - Damska Bluza z orłem - Bluza Reprezentacja Polski - Bluza Polska na mecz - Bluza dla kibicki Mecz - Bluza Patriotyczna - Bluza Patriotka - Bluza orzeł Polska - Bluza Marsz Niepodległości - Bluza Bóg Honor Ojczyzna - Bluza Wielka Polska - Bluza 11 listopada - Patriotyczna bluza z kapturem - Bluza Godło Polski - Odzież patriotyczna - Damska odzież patriotyczna - Bluzy patriotyczne dla Pań - Kobiece bluzy z orłem - kobiece bluzy patriotyczne